גיוס אשראי עסקי

Credit_Recruitment

סיכויי ההצלחה הגבוהים ביותר

מיחזור אשראי והוזלת עלויות

תכנון פיננסי מקצועי

"בנקים מלווים כסף רק לאנשים שאינם זקוקים להם "
– זה היה נכון מאוד בעבר .. ורלוונטי גם בימינו !

אמנם קיימת זמינות גבוהה של אשראי ומקורות האשראי התרבו באופן משמעותי אם על ידי  חברות המימון החוץ־בנקאי המתמחות בעיקר בניכיון צ'קים ואם על ידי פלטפורמות ההלוואות החברתיות (P2P , B2B) ועוד.

באופן כללי, ברמות הריבית האפסיות ועודף הנזילות בארץ ובעולם, הרבה יותר קל לגייס אשראי מאשר בעבר  .

ועדיין, עסקים רבים מתקשים לגייס אשראי ורבים שכן מגייסים עושים זאת באופן לא מקצועי.

מערכת השיקולים של הבנקים – שמהווים עדיין את מקור האשראי הגדול ביותר לעסקים וגם של גופים אחרים מקשה מאוד על עסקים שלא מתאימים לפרופיל לעשות זאת באופן המיטבי  באופן עצמאי

גיוס אשראי עסקי זו התמחות:

תכנון פיננסי ותכנון אשראי בפרט הוא נדבך משמעותי בתוכניות הליווי שלנו כי אנו מאמינים שעסק חזק הוא כזה עם תזרים מזומנים חזק שמאפשר לו מרחב פעולה ויקנה לו את השקט והביטחון גם בתקופות קשות, שתמיד מגיעות.

אנו בוחנים לעומק את צרכי העסק, מתכננים את עתידו ובהתאם לכך מחשבים את יכולת ההחזר שלו ובוחרים עבורו את מסלול הגיוס המתאים.

יש לגייס את האשראי המתאים לעסק, בסכום הנדרש, בתזמון המתאים ובמסלול הנכון  והכל  בהתאם לצרכים האמיתיים של העסק ולכושר ההחזר שלו.

אנו מתמחים בגיוס אשראי עסקי מהבנקים, קרנות בערבות המדינה, קרנות פילנתרופיות, חברות כרטיסי האשראי , פלטפורמות הלוואות חברתיות ועוד..

הכנת תכנית עסקית (קישור) מעולה ובקשת אשראי שכתובה באופן מקצועי שממחיש את יכולות העסק ואת יכולתו לעמוד בהתחייבויותיו .

כשבקשה כזו נכתבת על ידי מי שמצד אחד מבין את העסק וצרכיו ומצד שני מכיר את הגוף המלווה, את הקריטריונים למתן אשראי ואת סדרי העדיפות שלו הסיכוי של העסק להשיג אשראי בסכומים הנכונים ובמחירים הנכונים גדל באופן משמעותי.

הליווי שלנו בכל שלבי בקשת האשראי הוא מקרוב  ומקצה עד קצה.. לא העתק הדבק של פורמטים יבשים אלא מקצוענות וקשר ישיר מול הגורם המלווה עד להשגת המימון.

אשראי עסקי מגייסים באמצעות אנשי מקצוע מעולים, צרו קשר !! כדי שנבנה אתכם עסק חזק, עם תזרים מזומנים חזק ונגייס עבורכם את האשראי שאתם זקוקים לו בכדי לממש את הפוטנציאל שלכם.

אם לדעתכם לא אכפת לאיש אם אתם חיים או מתים, נסו להחסיר שני תשלומים שהתחייבתם לשלם. – וודי אלן

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות!