הלוואות בערבות מדינה

ליווי מקצועי שמגדיל משמעותית הסיכוי לקבלת המימון​

מעורבת עמוקה שלנו בכל שלבי התהליך עד אישור ההלוואה​

דברו איתנו ולא עם "מאעכרים"​

הקרן לסיוע לעסקים קטנים ובינוניים בערבות מדינה
קרן לעסקים קטנים ובינוניים בעלי מחזור שנתי של עד 100 מיליון ₪.

הלוואות עד 500,000 ₪ עבור עסקים חדשים או עסקים עם מחזור שנתי של עד 6.25 מיליון ₪, או עד 8% מהמחזור עבור עסקים עם מחזור שנתי של 6.25-100 מיליון ₪
75% מהערבות ניתנת על ידי המדינה.

אנחנו נסייע לכם ונלווה אתכם בכל השלבים עד לקבלת ההלוואה החל מבדיקה ראשונית, דרך הכנת התכנית העסקית, פגישה עם הגוף המתאם מטעם המדינה וכלה במו"מ עם הבנק להסדרת תנאי ההלוואה.

לפני שאתם נענים להצעה שיווקית כזו או אחרת שמבטיחה הרים וגבעות כדאי שתבדקו טוב מי הולך ללוות אתכם , מה כולל התהליך שלו ולמה הוא מתחייב.. אנחנו לא משתמשים בתבניות שטוחות ולא רלוונטיות אלא משקיעים זמן ,חשיבה ומאמץ בכדי לספק שירות לא פחות ממצוין.

חשוב לדעת שהלוואות אלה עלולות להיות יותר יקרות מאלטרנטיבות אחרות הקיימות- יש לדעת לכמת את כל העלויות שמסביב- הלוואות אלה הן לאו דווקא מסלול המימון האולטימטבי עבור כל אחד.

אנחנו יכולים להבטיח את התהליך המקצועי והממצה ביותר בכדי להגיע לשלב אישור ההלוואה ולא לעבור את התהליך לשווא.

עבודתנו כוללת המצאות פיזית שלנו בכל הצמתים החשובים בכדי להבטיח שעשינו את המיטב שיגדיל אמיתית את הסיכויים שלך לקבל את המימון.

אנו בקיאים בקריטריונים השונים והניסיון שלנו מאפשר לנו להציג את בקשת המימון באופן מקצועי , לבטא את החוזקות והיתרונות של החברה בכתיבת התכנית העסקית ולהציגם כך שהגורמים המאשרים יבינו את מצב החברה ,הפוטנציאל וצרכיה ויכולתו לייצר יכולת החזר ולעמוד בתנאי ההלוואה.

קרן פועלים לעסקים בשיתוף עם חברת כלל מעמידה הלוואות בתנאים דומים מאוד לקרן בערבות המדינה, זהו מסלול מקביל ואנו מנוסים מאוד גם בעבודה מולם.

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות!